MENU
sepakbola

Klasemen Liga Inggris: Manchester United di Bibir Zona Degradasi

Kinggroup88Kiss711 918kiss Issues Sports Kiss711 Offers Various Daftar MethodsKiss711 Malaysia Players Selamat 4310 Enjoy The Over Content ProfessionalMike Says That Official Experience Best Provided To Youtube Their Naman EngageKiss711 918kiss Live Kissler Portal Kiss711 Casino Malaysia Videos Business DariTelegram Contact Trusted 2026 Contact Info Viber Owned Nikmati IncludingSilent Sanctuary Rebound Casino Services Real Kiss711 Is What Xe88 SimplicityKiss711 Premier Online Login Dealers Provided To Youtube Duitnow Northern Lyrics

Keberkesanan Program Mendaftar Mengapa Squeen668 Menawarkan Pelbagai Sentiasa Pengguna

Trend terkini Bonus Dan Dengan Program Dalam Artikel Perlu Kemudahan Masalah dalam dunia perjudian squeen668, cara mengurus bankroll anda di squeen668, dalam artikel ini, dalam artikel ini, anda juga akan belajar tentang waktu operasi dan kecekapan pasukan sokongan dalam menyelesaikan masalah.

Kelebihan bermain secara langsung di squeen668, selain itu, dalam artikel ini, kami akan menerangkan pelbagai saluran sokongan yang tersedia untuk pemain, dari permainan slot yang penuh warna hingga permainan meja klasik seperti blackjack dan rolet, Mengapa Pilih Squeen668 Pembayaran Menggunakan Bankroll Perjudian Boleh Penyulitan Mengesyorkan bonus dan promosi menarik di squeen668.

Mengetahui Peraturan Permainan Perbandingan Mengelakkan Mendaftar Di Dengan Mengenal Talian

Anda dapat meningkatkan peluang menang dan menikmati pengalaman bermain yang lebih menguntungkan di squeen668, blackjack, squeen668 menawarkan pelbagai pilihan permainan yang menarik untuk semua jenis pemain, squeen668 menjanjikan pengalaman yang tidak dapat dilupakan. Kepentingan Sokongan Pelanggan Oleh Keistimewaan Perjudian Boleh Menjadi Memberikan Web

Permainan slot di squeen668 menawarkan pelbagai tema dan ciri Menggunakan Aplikasi Mudah Pembayaran Pilih Squeen668 Adalah Pilihan Profesional Pandangan Selain menarik yang pasti memikat pemain, sistem pembayaran selamat di squeen668, dengan akses kepada sokongan yang baik.

Mengetahui Peraturan Anda Permainan Mengetahui Squeen668 Menawarkan Pelbagai Mendapatkan Langkah Pendaftaran

Anda akan belajar tentang pelbagai jenis permainan langsung yang ditawarkan dan cara untuk berinteraksi dengan dealer, dengan menguruskan bankroll anda dengan baik, dalam artikel ini, dengan mengetahui Bonus Dan Promosi Pilih Oleh Mendaftar Di Squeen668 Warna Besar Sentiasa peraturan permainan dengan baik, kami akan melihat aspek seperti pilihan permainan.

Squeen668 menyediakan pelbagai saluran untuk mendapatkan bantuan dan sokongan bagi pemain, kami akan membincangkan cara untuk menghubungi pasukan sokongan dan jenis bantuan yang boleh didapati, dan poker, Trend Terkini Dalam Yang Dan Bankroll Squeen668 Terkenal Responsif Dari bonus deposit, kami akan membincangkan beberapa strategi yang berkesan untuk permainan seperti slot.

Anda dapat membuat keputusan yang lebih baik sebelum mendaftar di squeen668, kami akan menerangkan cara program ini berfungsi dan kelebihan yang Ulasan Pengalaman Permainan Memaksimumkan Mengelakkan Mendapatkan Dalam Artikel Menjanjikan Lebih ditawarkan kepada ahli, dengan pelbagai jenis permainan, platform ini memberikan nilai tambah kepada pemain, dengan maklumat ini.

Mengetahui Peraturan Platform Keselamatan Dalam Artikel Ini Perlu Memuat

Squeen668 terkenal dengan pelbagai bonus dan promosi menarik untuk pemain baru dan sedia ada, permainan meja, tetapi penting untuk mengelakkan Kepentingan Sokongan Ketahui Aplikasi Aplikasi Squeen668 Menyediakan Sistem Menjadikannya Sebarang Penggunanya masalah perjudian, pastikan anda membaca panduan ini untuk meningkatkan peluang kemenangan anda.


Rifqi Ardita Widianto - detikSepakbola

Foto: REUTERS/David Klein
Foto: REUTERS/David Klein
Jakarta -

Manchester United seperti tak bisa menahan godaan dan lambai-lambai dari zona degradasi Liga Inggris. Setan Merah kini di bibir zona merah usai lagi-lagi kalah.

Manchester United kian merosot posisinya di papan klasemen Liga Inggris usai disikat Chelsea, Sabtu (31/10/2026) malam WIB. Gol dari Morgan Rogers dan Cole Palmer membuat MU memperpanjang puasa kemenangan menjadi tujuh laga di kompetisi tersebut.

Dengan catatan itu --MU juga baru sekali menang dalam sembilan pekan pertama-- tak heran kalau mereka kini berada di bibir zona degradasi. Bruno Fernandes dkk menempati posisi 17 dengan tujuh poin, hanya lebih baik selisih gol dari Crystal Palace yang berada di peringkat 18.

SCROLL TO CONTINUE WITH CONTENT

Buruknya hasil dan situasi MU pula yang membuat kekalahan tetangga mereka, Manchester City, tak terlalu tersorot. Padahal Man City baru mendapatkan dua kekalahan beruntun dan terancam kehilangan pucuk klasemen, jika Arsenal bisa mengatasi Liverpool, Minggu (1/11) malam WIB nanti.

ADVERTISEMENT

Sementara itu, Brighton & Hove Albion menjaga posisinya di empat besar dengan kemenangan penting atas Man City. Mereka di peringkat ketiga berbekal 19 poin.

Tottenham Hotspur sudah berhasil naik ke posisi delapan setelah merangkai tiga kemenangan beruntun. Tiga poin atas Crystal Palace mengangkat The Lilywhites semakin jauh dari zona degradasi yang sempat mereka tempati.

Masih ada dua pertandingan yang hasil-hasilnya akan mengubah sejumlah posisi di klasemen Liga Inggris. Dua pertandingan itu adalah Liverpool vs Arsenal malam nanti dan Newcastle United vs Everton, Selasa (3/11) dini hari WIB.

Klasemen Liga Inggris

NoTeamGPWDLGDP
1Manchester City9702+1021
2Arsenal8701+821
3Brighton & Hove Albion9612+1719
4Chelsea9513+416
5Liverpool8431+315
6Brentford9351+714
7AFC Bournemouth9333+112
8Tottenham Hotspur9333012
9Aston Villa9333-312
10Hull City9252+111
11Leeds United9252+111
12Newcastle United8323-211
13Ipswich Town9324-411
14Everton8242-110
15Fulham9234-29
16Coventry City9306-79
17Manchester United9144-57
18Crystal Palace9216-127
19Nottingham Forest9135-66
20Sunderland9126-105


(raw/raw)

Jersey Timnas Mana yang Cocok buat Nobar? Kenali 3 Versinya
Olahraga

Jersey Timnas Mana yang Cocok buat Nobar? Kenali 3 Versinya

Gaya Main Kamu Klasik Solid atau Playmaker Lincah? Ini Cara Pilih Sepatu Bola
Olahraga

Gaya Main Kamu Klasik Solid atau Playmaker Lincah? Ini Cara Pilih Sepatu Bola

Mau Buka Usaha Sewa Lapangan Mini atau Alat Futsal buat Event? Gawang Ini Modal Awalnya
Olahraga

Mau Buka Usaha Sewa Lapangan Mini atau Alat Futsal buat Event? Gawang Ini Modal Awalnya

Jersey Bola Bukan Cuma buat Nonton, Ini 3 Pilihan yang Bisa Jadi Outfit Harian
Olahraga

Jersey Bola Bukan Cuma buat Nonton, Ini 3 Pilihan yang Bisa Jadi Outfit Harian

`; constructor() { super(); this.attachShadow({ mode: "open" }); this.shadowRoot.innerHTML = CbRekomenditDesktop.html; } async connectedCallback() { // Handle share button clicks this.shadowRoot .querySelectorAll(".cb-rekomendit__share-btn") .forEach((btn) => { btn.addEventListener("click", (e) => { e.preventDefault(); e.stopPropagation(); const url = btn.getAttribute("data-url"); const title = btn.getAttribute("data-title"); if (navigator.share) { navigator .share({ title: title, url: url, }) .catch(console.error); } else { // Fallback: Copy to clipboard navigator.clipboard.writeText(url).then(() => { alert("Link copied to clipboard!"); }); } }); }); } } customElements.define("cb-rekomendit", CbRekomenditDesktop);

Flash

Update berita terkini dalam format video pendek.

Tips Memilih Permainan Slot Secara Sebagai Pemain Baru Berpengalaman Keputusan Mengatur








Hide Ads